Misija ir elgesio kodeksas

Sarens turi kilnią misiją – būti kranų nuomos, sunkiasvorių krovinių kėlimo ir inžinerinio transporto paslaugų etalonu savo klientams.

Mes vadovaujamės 5 nepakeičiamomis vertybėmis:

Darbuotojai

Mūsų organizacijos stiprumas matuojamas mūsų darbuotojais. Nuolat investuojame į aukštos kvalifikacijos, gerai apmokytus ir motyvuotus darbuotojus, kurie imasi iniciatyvos ir džiaugiasi atsakingumu. Mes labai skatiname verslumo dvasią. Ištikimybė, pasitikėjimas ir pagarba lemia mūsų elgesį.

Saugumas

Esame įsitikinę, kad darbo incidentų galima išvengti ir mūsų tikslas – juos pašalinti. Mes padedame savo darbuotojams būtinomis priemonėmis ir mokymu, kad jie susiformuotų kritišką požiūrį į saugą, o išmoktos pamokos virstų veiksmais.

Kokybė

Mūsų esamus procesus ir politiką gerbia visi darbuotojai ir jie atitinka ISO/OHSAS standartus. Jie yra nuolat vertinami ir tobulinami remiantis atsiliepimais, kuriuos gauname iš mūsų klientų, tiekėjų ir visos organizacijos.

Klientai

Esame įsipareigoję pateisinti savo klientų lūkesčius. Mes įsiklausome į jų poreikius ir taikome sprendimais pagrįstą požiūrį, niekada nepamiršdami saugumo, kokybės ir laiko. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi, savo klientams siūlome tai, ko jiems iš tikrųjų reikia, ir kuriame ilgalaikius, pasitikėjimu grįstus santykius.

Įranga

Klientai gali pasikliauti mūsų įranga, kuri patenkins jų kėlimo ir specialius transportavimo poreikius. Prevencinė techninė priežiūra leidžia palaikyti puikią įrangą, kad visada būtų maksimaliai prieinama.

Veiklos efektyvumas

Kiekviena nuomos paslauga ar projektas yra kruopščiai ir puikiai parengti, visiškai laikantis Sarens įmonės politikos, siekiant užtikrinti, kad mūsų darbuotojai ir įranga būtų tinkamai paskirstyti.