Sąlygos

Disclaimer

Šioje svetainėje esanti informacija yra skirta tik bendriems informacijos tikslams. Pateiktą informaciją pateikė „Sarens Group“ ir, nors mes stengiamės, kad informacija būtų atnaujinta ir teisinga, mes neteikiame jokių pareiškimų ir garantijų, tiesioginių ar numanomų, dėl išsamumo, tikslumo, patikimumo, tinkamumo ar prieinamumo. svetainėje arba svetainėje esančiai informacijai, produktams, paslaugoms ar susijusiai grafikai bet kokiu tikslu. Todėl bet kokia jūsų pasitikėjimo tokia informacija rizika yra jūsų pačių rizikaŠioje svetainėje esanti informacija yra skirta tik bendriems informacijos tikslams. Pateiktą informaciją pateikė „Sarens Group“ ir, nors mes stengiamės, kad informacija būtų atnaujinta ir teisinga, mes neteikiame jokių pareiškimų ir garantijų, tiesioginių ar numanomų, dėl išsamumo, tikslumo, patikimumo, tinkamumo ar prieinamumo. svetainėje arba svetainėje esančiai informacijai, produktams, paslaugoms ar susijusiai grafikai bet kokiu tikslu. Todėl bet kokia jūsų pasitikėjimo tokia informacija rizika yra jūsų pačių rizika.

Nesame atsakingi už jokius nuostolius ar žalą, įskaitant netiesioginę ar pasekminę žalą arba bet kokius nuostolius , atsiradusius dėl duomenų praradimo ar pelno, atsirandančio dėl šios svetainės naudojimo.

Per šią svetainę galite pateikti į kitas svetaines, kurių Sarens grupė nekontroliuoja. Mes nekontroliuojame šių svetainių pobūdžio, turinio ir pasiekiamumo. Bet kokių nuorodų įtraukimas nebūtinai reiškia rekomendaciją arba patvirtina jose išreikštą nuomonę. Per šią svetainę galite pateikti nuorodas į kitas svetaines, kurių Sarens grupė nekontroliuoja.

Dedamos visos pastangos, kad svetainė veiktų sklandžiai. Tačiau „Sarens Group“ neprisiima atsakomybės ir nebus atsakinga už tai, kad svetainė laikinai nepasiekiama dėl techninių problemų, kurių mes negalime valdyti.Dedamos visos pastangos, kad svetainė veiktų sklandžiai. Tačiau „Sarens Group“ neprisiima atsakomybės ir nebus atsakinga už tai, kad svetainė laikinai nepasiekiama dėl techninių problemų, kurių mes negalime valdyti.

Sarens įmonės numeris NV: BTW BE 0400.747.580 - RPR Brussel